SANTEFOR® HAKKINDA

Santefor® Sağlık Ürünleri A.Ş. Ekim 2020’de uluslararası yatırımla kuruldu. Temelde sağlık alanında yeni nesil teknolojilerle, yeni nesil ürünler keşfediyor. Tüm canlıların sağlıklı, doğal ve uzun bir yaşam sürmesi için çalışan Santefor®, toplamda 60 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip ekibiyle birlikte ilerlemektedir.

SANTEFOR® HAKKINDA

SANTEFOR® ’UN BENiMSEDİĞİ DEĞERLER

Uluslararası bir marka olarak SANTEFOR® , çalışmalarını benimsediği çeşitli değerler ile sürdürür.

Doğaya Uyum, Sağlıklı Denge ve Doğal Yaşam

Doğaya Uyum, Sağlıklı Denge ve Doğal Yaşam

Doğadan esinlendik…
Doğaya uyum en önemli değerimizdir. Doğayla denge içerisinde olmayı ve doğal ve sağlıklı yaşamın insan hayatındaki önemini ve değerini her zaman göz önünde bulundururuz.

Eşit ve Adil Paylaşım

Eşit ve Adil Paylaşım

Doğadan esinlendik…
Doğaya uyum en önemli değerimizdir. Doğayla denge içerisinde olmayı ve doğal ve sağlıklı yaşamın insan hayatındaki önemini ve değerini her zaman göz önünde bulundururuz.

Hayvanlarla ve Doğayla Dost

Hayvanlarla ve Doğayla Dost

Tüm canlıların yaşam hakkına saygı duyulması gerektiği fikrinden hareketle ürünlerimizde hayvan dostu bir yaklaşım esas alır, yeşile ve doğaya saygılı davranırız.

Özgür Bir Hayat

Özgür Bir Hayat

Özgür bir yaşam anlayışı ile yol alır, ürünlerimizin insan yararına olmasına özel bir hassasiyet gösteririz. Doğadaki her varlığın fizyolojik, psikolojik ve dış koşulları aşmayı başardığında ve tam sağlıklı hale kavuştuğunda özgür olduğunu bilir, özgürlük bir hayat yaratmak için durmadan çalışırız.

Bilimsel ve Tam Etik Yaklaşım

Bilimsel ve Tam Etik Yaklaşım

Ürünlerimizde bilimsel bir yaklaşımı benimserken yüksek kalitede üretim yapma konusunda hassasiyetle davranırız. Bilimsellikten ödün vermeyen bir yaklaşımla etik değerlere saygı duyarız.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Birinci sınıf ürün geliştirir ve hizmet sunarken dünyanın hepimizin olduğunun farkındayız. Hem çevresel hem sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunabileceğimize inanırız.

YÖNETİM EKİBİ

Dr. Ecz. B. Özden Kasımoğulları

Dr. Ecz. B. Özden Kasımoğulları

Ar-Ge ve Medikal Direktör

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni tamamladıktan sonra, aynı fakültede Farmasötik Kimya Ana Bilim Dalı’nda master ve doktora yaptı. 1996-2007 yılları arasında Araştırma Görevlisi olarak görev aldı. Tinçel Vakfı Bursu ile ‘School of Biomedical and Natural Sciences, Nottingham Trent University İngiltere’de bulundu. 2007-2013 yılları arasında, Biota Bitkisel İlaç ve Kozmetik Laboratuvarları A.Ş.’de Ar-Ge Müdürlüğü ve Ar-Ge Direktörlüğü yaptı. 2013 yılından beri Çekmeköy’de açmış olduğu eczanesinde eczacılık yapıyor. Farmasötik ve Medisinal Kimya Derneği ve İstanbul Eczacı Odası üyesidir. Dr. Ecz. B. Özden Kasımoğulları Santefor Sağlık Ürünleri A.Ş.’nin Ar-Ge ve Medikal Direktörü olarak Danışma Kurulu’nda yer alıyor. Yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır ve çok sayıda seminer vermiştir. Medipol Üniversitesi’nde verdiği derslere ek olarak, meslektaşlarına ve eczane teknisyenlerine sağlık-eğitim seminerleri veriyor.

Gökçe Deniz

Gökçe Deniz

Pazarlama Müdürü

ODTÜ Gıda ve Kimya Mühendislikleri çift anadal mezunudur (2004). Boğaziçi Üniversitesi MBA programını 2006’da tamamlamıştır. 2005-2008 yılları arasında gıda sektöründe teknik satın alma ve satış pozisyonlarında çalıştıktan sonra 2009 yılında Product Manager Trainee (PMT) programı ile ilaç sektörüne adım attı. Abdi İbrahim’de başladığı Asistan Ürün Müdürlüğü sonrası, Nobel, Sanovel ve son olarak Vitabiotics’te Grup Ürün Müdürü olarak pazarlama departmanlarında çalıştı. Uzmanlığı OTC (over the counter) markalar olan Gökçe Deniz, Santefor Sağlık Ürünleri A.Ş.’de Pazarlama Müdürü olarak çalışıyor. ODTÜ’de başladığı kürek sporuna GS ve FB’de 10 sene boyunca devam etti. Daha sonra hakemliğe başladı ve Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası kadın kürek hakemi. Hobileri spor ve tiyatro. Koşu, kayak, bisiklet gibi outdoor sporlar yapıyor; amatör bir grup ile tiyatro oyunları sergiliyor.

Zafer

Zafer Acar

Satış Müdürü

1997 – 2002 yılları arasında finans ve perakende sektöründe profesyonel iş hayatı ile ilgili tecrübeler edinmeye başladı. 2002 yılında İlaç sektörü ile tanıştı ve 12 yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Daha sonra Bilgi Üniversitesi Sağlık MYO bölümlerinde koordinatörlük görevinde bulundu. Kariyerinin son 9 yılında OTC ve Besin Takviyesi pazarının önde gelen şirketlerinde yönetici pozisyonlarında çalıştı. Tüm Türkiye’yi kapsayan pazarlama, satış ve saha yönetimi, iş geliştirme tecrübesi ile ön plana çıktı. Zafer Acar, samimi ve güçlü bir iletişime sahip olmasının yanında, takım çalışmasına önem veren ve bunun kritik başarı faktörlerinden biri olduğunu düşünen bir profesyonel. Sürekli Gelişim, liderlik ve merak son yıllarda odaklandığı temel konular. Şu anda Santefor Sağlık Ürünleri A.Ş. de Türkiye Satış Müdürü olarak görev yapıyor. Sinema, kişisel ya da kurumsal başarı hikayeleri/kitapları ile sporun her dalı en önemli ilgi alanları. Sevdiği insanlar ile sürekli birlikte olmak, yeni rotalar ve yeni lezzetler keşfetmek en büyük hayat motivasyonu bu balamda seçici, iyi bir gurme olduğuna inanıyor… İnsanların zihinlerine katkı ve yüreklerinde heyecan uyandırmayı seviyor.